Przedszkole Ursynów zaprasza najmłodszych i ich rodziny

przedszkole Warszawa UrsynówZałożone przez ludzi z pasją, miłośników pięknej Italii, przedszkole Wilanów zaprasza najmłodszych w swe „skromne” progi. Zajęcia organizowane przez placówkę odbywają się w języku polskim i włoskim. Dzieci od najmłodszych lat oswajają się z mową włoską, aby z czasem zacząć posługiwać się językiem włoskim w taki samym stopniu, jak mową ojczystą. Przedszkole Ursynów, to nie tylko zajęcia dydaktyczne, ale także warsztaty kulinarne, artystyczne, sportowe i muzyczne. Dzieci poznają i kosztują smaków kuchni włoskiej, która należy do najzdrowszych i najsmaczniejszych kuchni świata.

Dieta śródziemnomorska serwowana na co dzień wychowankom przedszkola jest bogata w warzywa i owoce, kasze, makarony, oliwę, ryby i owoce morza. Wszystkie składniki niezbędne dla zdrowego i prawidłowego rozwoju dziecka.

Przedszkole Wilanów, to również duża przestrzeń.

przedszkole UrsynówCodzienne zabawy w nowoczesnych salach, pięknie wyposażonych to właśnie przedszkole dwujęzyczne dla dzieci. Naturalny plac zabaw, w cichej i spokojnej okolicy. Przeznaczony jest do ćwiczeń stymulujących rozwój psychoruchowy maluchów.

Świetnie wyszkolona karda pedagogiczna oraz sympatyczni pracownicy przedszkola  Kabaty stworzyli idealne miejsce na urodziny dziecka warszawa. Skontaktuj się z naszą placówką, wówczas organizacja urodzin dla dzieci Warszawa, nie będzie wydawała Ci się trudną sprawą.

 

Nasze przedszkole Ursynów z wielkim zaangażowaniem przygotuje eventy dla dzieci Warszawa.

 

Kiedy usłyszysz pytanie: Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci Warszawa, pomyśl o nas!

Nasza oferta to nie tylko język włoski i miejsce na urodziny dla dzieci Warszawa, ale również opieka dzienna, nauka sztuki kulinarnej, poznawanie kultury i tradycji Włoch. Propozycja skierowana jest przede wszystkim do ambitnych rodziców, którzy kładą nacisk na rozwój swojego dziecka i  chcą je wszechstronnie kształtować, w pierwszych latach jego życia. Dla nas każde dziecko jest wyjątkowe, do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie, dostrzegając jego mocne strony i budując w nim poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź naszą ofertę: http://www.piccoli.pl/