Podróże.

Podróże rozwijają i dzięki nim mamy szansę na poznawanie nie tylko nowych miejsc, ale również nowych ludzi.

Zbierając naszą coroczną listę najlepszych miejsc do podróży może trwać nawet kilka miesięcy- pytamy ludzi z całego świata, porozmawiaj  z naszymi specjalistami z A-Listu i zobacz najbardziej ekscytujące miejsca świata. Choć wiadomości i wydarzenia globalne maja bardzo duży wpływ na wybranie miejsca, należy również zwrócić uwagę na miasta które warto odwiedzić w szczególności Philadelphia może zaskoczyć wzrostem i rozwojem jaki miał miejsce w ostatnich miesiącach. Ameryka Północna wykazała silna pozycję na tegorocznej liście( zestawieniu) ponad jedna czwarta tych miejsc jest właśnie ze Stanów Zjednoczonych.

Wiemy że ludzie będą podróżować daleko by poznać nowe miejsca. Duży wpływ ma też jedzenie którego każdy z nas chcę spróbować by dowiedzieć co i jak się je w innych kulturach. Bez wątpliwie jest to kluczowy czynnik w procesie podejmowania decyzji gdzie wybrać się w podróż wakacyjną. W 2017 roku warto wybrać się do Jerozolimy na ekscytujące dania z Levanty, Oslo przyciąga swoją kulturą kawową ( coś dla „kawoszy”), Belgrad przyciąga swoim piwnym rzemiosłem i do Valle de Guadalupe w poszukiwaniu słynnych meksykańskich win.

Ponad czasowym pomysłem na urlop zawsze jest wypoczynek nad wodą na złocistej plaży. Wydaje się że nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Komfortowy ośrodek, ciepła woda i dobra książka do czytania.

Kolejnym miejscem które warto odwiedzić jest Brazylia. Coraz większe zainteresowanie turystów spowodowało zniesienie obowiązku wizowego podczas Igrzysk Olimpijskich było to wielkim sukcesem dla Państwa. Dzięki tej decyzji państwo może odnieść wielki sukces gospodarczy właśnie poprzez turystykę.

Technologia i globalizacja mogą sprawić że świat będzie mały i doskonale zadbany. Ale zawsze istnieją miejsca do odkrycia należy pamiętać że każde miejsce może za każdym razem odkryć na nowo. Może warto wybrać się w miejsce w którym byliśmy kilka lat temu i poznać je na nowo.